23 Ocak 2019, Çarşamba
   
Yazı Boyutu

Muhtarlık

HÜSEYİNGAZİ KÖYÜ MUHTARLIĞI

Bu sayfamızda köyümüzün kuruluşundan bu güne kadar gelmiş geçmiş tüm muhtar ve azalarıyla ilgili ayrıntılı bilgiler ve fotoğraflar yayınlanacaktır. Bu sayfamıza eklenecek bilgilerin, belgelerin ve resimlerin Hüseyingazi Köyü muhtarlığı veya konuyu ayrıntılı olarak bilen büyüklerimiz tarafından sitemize gönderilmesini bekliyoruz.

Sitemiz Hüseyingazi Köyü Resmi Web sitesi olmamasına rağmen, muhtarlığımızın sitemizde yayınlanmasını istediği her türlü yazı, bilgi veya duyuru sitemizde yayınlanacaktır.

Tespit edebildiğimiz kadarıyla köyümüzde bu güne kadar aşağıda adı ve soyadı yazılı olanlar muhtarlık yapmıştır.

 • Durmuş KILIÇ (3 Dönem)
 • Mahmut KILIÇ
 • Mustafa KILIÇ
 • İbrahim AKÇA
 • Fevzi ÇİÇEK (2 Dönem)
 • Nazmi AKÇA
 • Kaya ŞAHİN (2 Dönem)
 • Talip AKÇA (2 Dönem)
 • Halil KILIÇ (2 Dönem)
 • Halis ŞAHİN (1999 - 2004)
 • Halis ŞAHİN (2004 - 2009)
 • Ahmet ÇİÇEK (2009 - 2014)
 • Erdem ALNAK (2014 - ........)

Köyümüz için kim bir çivi çakmış ise hepsinden Allah razı olsun, hayatta olmayanlara Allah rahmet eylesin, hayatta olanlara Allah sağlık, sıhhat ve uzun ömürler nasip etsin. 


Köyümüzün Su Keşiği Listesi

su keşiği

 


NOT: Sayfamızla ilgili görüş ve önerilerinizi eklemek için aşağıdaki "
Yorum Yaz" bölümünü kullanabilirsiniz.

© Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook'ta Paylaş

Yorumlar   

 
0 #6 CAN 14-11-2012 22:30
Muhtarım işlerin birazını gelecek muhtara bırak gelen gideni aratsın. DOĞRU SÖZE NE HACET :lol: :lol: :lol: :P
Alıntı
 
 
0 #5 ibrahim 19-10-2010 02:59
emeği geçen tüm arkadaşlar a teşekkür edrim yanlız niksar ilçesi'nin mahalle muhtarları'nın telefon numaraları'da olsa çok ii olur belde ve köylerin var ama ilçedeki mahalle muhtarları nın yok.
Alıntı
 
 
0 #4 Niksar Hüseyingazi 30-04-2009 18:00
Teşekkürler Ahmet.
Alıntı
 
 
0 #3 ahmet çiçek 30-04-2009 16:35
hocam 1 kişi daha var muhtalık yapan mahmut kılıç. durmuş kılıçla mustafa kılıçın arasnda. hoşça kal,
Alıntı
 
 
0 #2 ahmet çiçek 18-04-2009 22:29
bana yapmış olduğun yorumun için çok teşekkür ederim.. bu büyük sorumluluğun ben de farkındayım elimden geleni yapağıma inanıyorum. allah yar ve yardımcımız olsun. Allah a emenet olun.. hoşçakalın..... .:-):-)
Alıntı
 
 
0 #1 muhsin 16-04-2009 20:56
Köyümüzün kuruluşundan bu güne kadar muhtarlık yapmış olan köyün yararına hayırlı bir hizmet yapan herkese minnet ve şükranlarımı sunuyorum gerçekten geriye dönüp bakınca ismi yazılı ve muhtarlık yapmış değerli büyüklerimizden ilk ikisinin devrine yetişmedik bilemiyoruz Rahmetli Fevzi ÇİÇEK dedem dahil kendilerini tanıyorum köyümüze büyük hizmetlerinin olduğuna inanıyorum ve yeni seçilen kardeşimizede hayırlı uğurlu olsun diyor başarılar diliyorum ve iyi hizmetler yapabileceğine inancım tamdır ve sevgili Ahmet ÇİÇEK büyük bir sorumluluğun altına girdiğini unutma sen o köyün şu andan itibaren hakkını ve vebalini üstlendin onun için sorumluluğun büyük (Hazreti ÖMER'iin halifeliğini hiç bir zaman aklından çıkarma ) sana başarılar diliyorum allah yardımcın olsun ve bu fani alemden gerçek aleme irtihal eden (Hakka yürüyen) muhtarlık yapmış büyüklerimize yüce allahtan rahmet ve mağfiret diliyor hayatta olan yaşayanlarada sağlık mutluluk ve hayırlı ömürler geçirmelerini temenni ediyorum. tekrar yenisininde hayırlı ve başarılı hizmetler yapmasını temenni ediyorum. sağlıcakla kalın
Alıntı
 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Facebook Sayfamız

Giriş Yap

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün27
mod_vvisit_counterDün2419
mod_vvisit_counterBu Hafta5389
mod_vvisit_counterBu Ay36863
mod_vvisit_counterToplam16840652

Şu anda 65 ziyaretçi online.
Facebook Sayfamız

Niksar Hava Durumu

Niksar  

Facebook Sayfamız