09 Aralık 2018, Pazar
   
Yazı Boyutu

Ayalan'dan Hastane Müjdesi

akp_sukru_ayalan

Tokat Milletvekili ve AKP MKYK Üyesi Şükrü Ayalan, 30 yataklı Almus Devlet Hastanesi'nin iki hafta içerisinde inşaatına başlanacağı müjdesini verirken, Recep Yazıcıoğlu Kadın Doğum Hastanesinin Bölge Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi olarak projesinin onaylanmasının ardından mevcut binanın Recep Yazıcıoğlu Kadın Doğum Hastanesi tadilat ve güçlendirme projelerinin hazırlanacağını açıkladı.

Tokat Milletvekili ve AKP MKYK Üyesi Şükrü Ayalan, Tokat'ın Almus, Niksar, Zile ve merkez Vali Recep Yazıcıoğlu Hastanesi ile ilgili olarak sağlık alanında yapılan yatırımlarla ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yaptı. Ayalan, İhale bedeli 4.648 milyon TL olarak belirlenen 30 yataklı Almus Devlet Hastanesi'nin ihale sürecinin tamamlandığını ifade ederek, Toplam kapalı alanı 4500 m² olan Almus Devlet Hastanesi'nin inşaatına iki hafta içerisinde başlanılacağı müjdesini verdi.

Ayalan açıklamasında Niksar ve Zile Devlet Hastanesi ile Bölge Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesiyle ilgili olarak şu bilgilere yer verdi;

Niksar Devlet Hastanesi

100 yataklı Niksar Devlet Hastanesi'nin tamamlanan projeleri Sağlık Bakanlığı tarafından TOKİ'ye gönderildi. Hastane inşaat ihalesinin Temmuz ayının ilk haftasında yapılması planlanmaktadır.

Zile Devlet Hastanesi

100 yataklı Zile Devlet Hastanesi'nin projeleri 15 Haziran'da tamamlanarak Sağlık Bakanlığı'na teslim edilmiştir. Projeler bu hafta içerisinde TOKİ'ye teslim edilecektir. Hastane inşaat ihalesinin Temmuz ayının ilk haftasında yapılması planlanmaktadır.

Bölge Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi

Recep Yazıcıoğlu Kadın Doğum Hastanesinin Bölge Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi olarak kullanılması yönündeki olumlu rapor Sağlık Bakanlığına ulaşmıştır. Raporun onaylanmasının ardından mevcut binanın (Recep Yazıcıoğlu Kadın Doğum Hastanesi) tadilat ve güçlendirme projeleri hazırlanacaktır." (Yeşil Niksar)

Facebook'ta Paylaş

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Facebook Sayfamız

Facebook Sayfamız

Facebook Sayfamız

Son Mesajlar

 • Görüntülenecek mesaj yok
 • niksar 360

  Mekke Canlı Yayın

  forum

  Albümden Resimler

  
  Niksar Hüseyingazi Köyü - 2014-2
  Niksar Hüseyingazi Köy...

  Giriş Yap

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterBugün1093
  mod_vvisit_counterDün8041
  mod_vvisit_counterBu Hafta16569
  mod_vvisit_counterBu Ay19638
  mod_vvisit_counterToplam16770323

  Şu anda 15 ziyaretçi online.
  Facebook Sayfamız

  Niksar Hava Durumu

  Niksar  

  Facebook Sayfamız