24 Ocak 2019, Perşembe
   
Yazı Boyutu

Çarşı Pazar Filminin Galası Niksar'da Yapıldı

carsi-pazar-1

ÇARŞI PAZAR FİLM EKİBİ NİKSAR’DA

Çarşı Pazar Filmini çeken Yönetmenler ve Oyuncular çekilen Film’in Galası için Niksar’a geldiler. Niksar Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu,Belediye Başkanımız Özdilek Özcan, İlçe Emniyet Müdür Vekili Hasan Tahsin Çimen’in Mehtap Sinema salonunda karşıladığı ekip ile bir süre Film izlendi.

ERDEM YENER’E SEVGİ SELİ

Oyuncu Erdem Yener’i salonda adeta ablukaya alan hayranları Yener ile selfie çekinebilmek için adeta birbirleriyle yarıştılar, Yener ise hiç bir hayranını kırmayarak kendisiyle selfie çekinmek isteyen hayranlarına poz verdi.

ÖZCAN HEDİYE TAKDİM ETTİ

Belediye Başkanımız Özdilek Özcan Filmin Başrol oyuncusu olan “Erdem Yener” ve ekibine üzerinde Niksar’ın tarihi figürlerinin bulunduğu hediyeler takdim ederek kendilerine teşekkür etti. Sinema oyuncusu Erdem Yener bir açıklama yaparak; Niksar bizim ikinci evimiz gibi oldu, Niksar çok güzel bir yer herkesin gelip görmesi gereken bir yer Çünkü Niksar Tarihi kentlerden bir tanesini ve koruma altında bir kent, nereye baksanız Tarih görüyorsunuz, Dedi. Yener Çarşı Pazar Filminin ikincisi için ise yoğun talep olması halinde Filmin ikincisini de çekebileceğini belirtti.

Daha sonra Başkan Özcan bir açıklama yaparak; Niksar da çekilen Çarşı Pazar Filmi Niksar’ımızın tanıtımında önemli bir kaynak oldu, Niksar için büyük bir fırsat oldu. Film için Niksar’ı düşünmelerinden Niksar’ın Kültürel miraslarını tüm Türkiye’ye ulusal bazda seyrettirilme imkanını bize verdiklerinden dolayı ben Çarşı Pazar filminin tüm ekibine, Boyut Filmine ve tüm oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, Bizim belki yıllarca uğraşıp yapamayacağımız tanıtımımızı Çarşı Pazar Filmiyle ziyadesiyle başardılar, dedi.

carsi-pazar

 

27 Şubat 2015

2015 - Türkiye

Komedi

105 Dak.

Muharrem Gülmez

İlker Aksum ,  Emin Olcay ,  Erdem Yener ,  Tarık Pabuççuoğlu ,  Suzan Aksoy

 -

Mahsun Kırmızıgül ,  Murat Tokat

Tellak

Film Özeti

Kahraman, geçimini aile büyükleriden kalan hamamda kese yaparak kazanmaya çalışmaktadır. Oldukça iyi yürekli bir tellak olarak tanınan Kahraman'ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul'dan gelmiştir ve Kahraman'ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı yıkılan yere alışveriş merkezi yapmaktır. Esnaftan hiç anlaşamadığı Cemil bunu Kahraman'ın işini bozmak için fırsat bilir ve Tuncay'la işbirliği yapmaya karar verir. Cemil, esnafı da ikna ederek alışveriş merkezi için destak toplamaya çalışır. Kahraman, Tuncay'a inanmamakta ısrarlıyken, diğer yandan da başı babasından kalan borçlarla büyük derttedir. Borcunu ödemek için tek yol, hamama daha fazla müşteri çekmektir. Eğer yeterli parayı toplayamazsa hamam elinden gidecektir. Parayı bulmak için elinden geleni yapan Kahraman, bu sırada Bahar adında bir tarih öğretmeniyle tesadüf eseri tanışır ve birlikte hamamı kurtarmak için kolları sıvarlar.

 

 

Facebook'ta Paylaş

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Facebook Sayfamız

Facebook Sayfamız

Facebook Sayfamız

Son Mesajlar

 • Görüntülenecek mesaj yok
 • niksar 360

  Mekke Canlı Yayın

  forum

  Albümden Resimler

  
  Geleneksel Kurban Bayramı Buluşmamız 22 Ağustos 2018-7
  Geleneksel Kurban Bayr...

  Giriş Yap

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterBugün953
  mod_vvisit_counterDün2419
  mod_vvisit_counterBu Hafta6315
  mod_vvisit_counterBu Ay37789
  mod_vvisit_counterToplam16841578

  Şu anda 35 ziyaretçi online.
  Facebook Sayfamız

  Niksar Hava Durumu

  Niksar  

  Facebook Sayfamız