14 Kasım 2018, Çarşamba
   
Yazı Boyutu

Hakkımızda

Köyümüzü ve yöremizi tanıtmak amacıyla 2007'de www.niksarhuseyingazi.com'u kurduk.Çağımız bilgi ve teknoloji çağı. Yıllardır eğitim öğretimdeki kalitesiyle anılan bir köyün internette yerini alamamasının bir eksiklik olduğunu hissettik. Ve birilerinin elini taşın altına koyması gerektiğine inandık. O birileri neden biz olmayalım dedik. Türkiye’de birçok belediyenin web sitesi yokken Hüseyingazi Köyü'ne böyle bir site kazandırdık.

Sitemizin hiçbir resmi veya özel kurum ve kuruluşla bağlantısı yoktur. Bu site Hüseyingazi Köyünün resmi web sitesi değildir. Hiçbir ticari veya siyasi amacımız yoktur.

Amacımız Hüseyingazililer arasında birlik ve beraberliği, iletişimi sağlamak; Hüseyin Gazi’yi ve Hüseyingazi Köyü’nü çağımız imkânlarından yararlanarak tüm dünyaya tanıtmaktır.

Sizlerden ricamız, bize katılmanız. Yaptığımız bu zorlu işte bizlere destek olmanız. Köyümüzle ilgili resim, yazı ve şiirleri bizlere göndermeniz. Gönderilen resim, yazı veya dokümanlar site yönetimince incelendikten sonra sitemizde yayınlanacaktır. Lütfen sitemizle veya sitemizde yazılanlarla ilgili görüş ve önerilerinizi site yönetimine bildiriniz.

Sizlerle birlikte daha güzel, daha mutlu ve daha huzurlu yarınlara ulaşmak dileğiyle...

 

Niksar Hüseyingazi Köyü

İnternet Sitesi Yayın Ekibi

 

Facebook'ta Paylaş

Yorumlar   

 
+3 #1 Özcan KARAKOÇ 03-05-2010 16:35
Köyünüzden 1980li yıllarda Pamukpınar Öğretmen Lisesi'nde okuyan Bahattin Akça'ya, Halis Şahin'e Mehmet Akça'ya selam olsun...
Alıntı
 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Facebook Sayfamız

Giriş Yap

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün142
mod_vvisit_counterDün1847
mod_vvisit_counterBu Hafta3688
mod_vvisit_counterBu Ay17634
mod_vvisit_counterToplam16728250

Şu anda 23 ziyaretçi online.
Facebook Sayfamız

Niksar Hava Durumu

Niksar  

Facebook Sayfamız